Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Chovatelská stanice Slovenských čuvačů Ze Skalické hrnčírny

Naše feny

Uda z Pozdišovskej doliny

datum narození: 08.06.2007

číslo zápisu: ČLP/SC/1337

DKK: 0/1

uchovněna v KCHSČ - bonitační kód: Z/6/EP/5

výstavní ocenění:

Šampion ČR, Vítěz Liberce 2008, Vítěz Mladé Boleslavi 32009, Vítěz Speciální Výstavy Slovenských čuvačů 2010, 2x krajský vítěz

3x vítěz třídy, 5x CAC, 2x CAC SK, 5x rec CAC, CACIB, 2xkrat res.CACIB, 2x BOB

 absolventka lavinového výcviku ve Vysokých Tatrách a náruživý vodák 

 

matka: Uška Atlas Janin ranč

otec: Ben Biely Rodo

 

Uda z Pozdišovskej doliny : Lola - to jméno má mnoho tvarů - Lolina, Loluš,Loloušák, pan Lorenc, Lolda nebo taky Olda,  je opravdový živel, oddaná a milující holčička. Pochází až z dalekého východního Slovenska od opravdového Pana chovatele Antona Čižmára. Exterierově nádherná, výstavně úspěšná. A povahově fantastická. Miluje vodu, na přídi loďky sjela snad všechny řeky na území České republiky. Při posledním sjezdu Otavy, kdy voda dosahovala mínusových hodnot a na nás se valily proudy vody, dokázala zůstat sedět a věrně následovat páníčky. Klidně i do pekla..

Je velice zvídavá a hravá. Zbožňuje ožgrindávání - ať s malými či velkými psíky. Nejvíce odpočívá při pěších procházkách s paničkou nebo při čtyřkolkové honičce s páníčkem. Nebojí se blesků ani hlasitých zvuků. Je to zdravě sebevědomá fena, žádný duševní mrzák. Při lavinovém vyhledávání pod zkušeným cvičitelem učenlivá a velmi šikovná.

Člen rodiny a opravdový přítel. A já bych ji nevyměnila za všechny drahokamy světa.
 

 

Anabella ze Skalické hrnčírny

datum narození: 27.02.2011

číslo zápisu: ČMKU/SC/1726/11

matka: Uda z Pozdišovskej doliny

otec: Perun Janin ranč

 

Anabella ze Skalické hrnčírny -  Bella - to nejtypičtější jméno pro čuvače :-)) narodila se s červenou stužkou a do 10ti týdnů to byla Karkule, nyní jí voláme Bella a obstojně na to slyší. Byla nejmenší fenkou, přesto rozhodně né tou nejtišší..od malička se hlásí ke slovu, vymýšlí lumpačiny s mámou Loldou a nenechá se v ničem zahambit..rodinná rada rozhodla..necháme si u nás, ve Skalické hrnčírně. 

 
 
TOPlist